Wydanie/Ausgabe 132/04.07.2024

Krystyna Pawłowicz nie raz szokowała swoimi wpisami na Twitterze. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego nawiązała do wizyty Donalda Tuska w Brukseli. "Za zgodą większości Polaków-Polskobójców, pewien obywatel Polski pojechał do zagranicznej Centrali Likwidacyjnej przekazać głowę »nienormalnej« Polski na tacy" — napisała Pawłowicz.

"Za zgodą większości Polaków-Polskobójców, pewien obywatel Polski pojechał do zagranicznej Centrali Likwidacyjnej przekazać głowę »nienormalnej« Polski na tacy. Jak biblijna ruda Salome na tacy głowę Jana Chrzciciela Herodowi… Zlecenie wykonane, nagrody będą odebrane… A my? Co?" — napisała Krystyna Pawłowicz.

Do wpisu sędzia TK dodała zdjęcie, na którym widnieje obraz niemieckiego malarza Lucasa Cranacha starszego pt. "Salome z głową św. Jana Chrzciciela".

Pawłowicz umieściła także zdjęcie Donalda Tuska i przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.

W środę sędzia TK, komentując wynik wyborów w Polsce, napisała na Twitterze/X: "To od kiedy urzędowym w Polsce będzie niemiecki? Kiedy wróci hajlowanie,»polskie świnie«, »tylko dla Niemców«, »ręce do góry«, »rauss« itp. I »ostateczne rozwiązania« spraw Polski. Zasłużyliśmy na likwidację swego państwa. Sami tak wybraliśmy. Już nie współczuję, nie ma komu".

Google.

 

Komentarze

0
Andrzej
6 months ago
Coś się nie zgadza w wypowiedzi pani Pawłowicz. To Salome zażądała od Heroda głowy Jana Chrzciciela, którą podano jej na tacy. A nie odwrotnie, jak twierdzi ta pani.
Typowa idiotyczna wypowiedź pani Pawłowicz.
Like Like Cytować